Podporují mě

V těchto časech je potřeba hledat osobnosti, které spojují. Tomáš Klinecký, který kandiduje do Senátu na Kolínsku, to dokázal a na svou podporu spojil řadu demokratických subjektů a silných osobností.
Jako aktivní místostarosta, úspěšný právník a podnikatel rozumí problémům svého regionu a lidí, kteří v něm žijí. A já vím, že pro jejich řešení dělá maximum. Setkává se nejen se starosty velkých měst a majiteli firem, ale navštěvuje i ty nejmenší obce v obvodu a naslouchá jejich obyvatelům. Pozorně, s empatií a pokorou. A to jsou vlastnosti, které dělají dobrého senátora.
Kolínsko si zaslouží mít Tomáše Klineckého v Senátu. Držím mu palce!

Markéta Pekarová Adamová


Jisté životní příběhy považuji za nejlepší doporučení pro kandidaturu do Senátu. Vždy jsem byl zastáncem toho, ačkoliv mně samotnému se to nepodařilo, že by člověk měl pracovat pro obec nebo město, ve kterém bydlí. Tam se seznámí se skutečnými problémy, které místní obyvatele trápí a které potřebují vyřešit. To je právě pro senátora, který je volen v konkrétním místě, velmi důležité. To zaprvé. Za druhé, v našem parlamentu potřebujeme právníky, kteří si uvědomují jednak důležitost právního státu, ale také to, že inflace předpisů právní stát jen podrývá. V tomto jsem s panem Tomášem Klineckým zajedno. Mám ovšem velkou radost, že se podílí i na obnově historického pivovaru v Českém Brodě. Pestrost nabídky místních pivovarů je velká výhoda pro naší republiku.
Pevně doufám, že Tomáš Klinecký ve volbách uspěje a přeji mu vše dobré.
Karel Schwarzenberg


Tomáš patří mezi úspěšné komunální politiky s inovativními nápady, který se nebojí řešit i velké problémy, jako sucho a nedostatek pitné vody. Jako právník má pro své působení v Senátu jasný cíl, právní řád potřebuje zeštíhlit a nepotřebné, zastaralé paragrafy musí ze zákonů zmizet. V těchto snahách ho podporuji a fandím mu. Velmi si také cením toho, že pro svoji kandidaturu našel podporu u dalších demokratických proevropských subjektů, což je nezbytné, pokud chceme pro naší zemi prosperitu a demokracii. Tomášovi držím v jeho kandidatuře palce!

Luděk Niedermayer


Pana Klineckého jsem potkala, když mě přijel navštívit do Hořan na OÚ. Je jediný kandidát, který se osobně zajímal o naše starosti a problémy. A takového bych chtěla senátora. My starostky a starostové malých obcí jsme na úřadě často sami, jen s paní ekonomkou a nemáme čas jezdit za poslanci a senátory. Proto bychom ocenili člověka, který se zajímá sám. Tomáš Klinecký je místostarosta města a advokát, takže skutečně rozumí tomu, s čím jde do voleb. Já mu věřím a měl by se stát senátorem.
Anděla Frumarová, starostka Hořan


Tomáš Klinecký je schopným místostarostou a advokátem. Věřím, že stejně jako pomáhá občanům v Českém Brodě, bude i ku prospěchu lidem z celého obvodu. Jeho zkušenosti
 s problémy obcí a českým právem budou pro Senát rozhodně přínosem. Věřím, že Tomáš Klinecký bude kvalitním kolegou. Přeji mu hodně štěstí a voličům šťastnou ruku.
Jiří Růžička, 1. místopředseda Senátu


Tomáše znám několik let díky našim společným kamarádům z Jestřábí Lhoty a z Kolína. Vím, že je to člověk, který se nežene za výhodami nebo za penězi. Jsem si jistý, že stejně tak, jako mu záleží na Českém Brodě, bude pracovat i jako senátor.
Rád bych mu poděkoval, že se odvážil jít do politiky. Jsem velice rád, jak svou volební kampaň pojal lidsky, dal si tu práci a navštěvoval obyčejní lidé, starosty malých i velkých obcí po celém okrese a zjišťoval jejich problémy. Za to ti patří můj velký obdiv!
Lukáš Jelínek, starosta obce Němčice